E njihni dot? Sot kjo vogëlushe është një nga këngëtaret shqiptare më të famshme

Ajo eshte nje nga kengetaret shqiptare me te mira ne bote dhe nje supergirl.

Ajo eshte e talentuar dhe te gjithe na bene krenar.

Ajo eshte Rita Ora vazja qe e duam te gjithe dhe na ben krenar.

Pa kaçurela, me flokë biondë të gjatë, me tipare të një zeshkaneje shumë simpatike, artistja shqiptare me famë botërore sot, na dëshmon më së miri se njeriu mund të ndryshojë me kalimin e viteve.

Me flokët e shkurtër, e veshur me një fustan sarafan më dizajn të kuadratit skocez, Rita e vogël shkëlqen në këtë foto.

Siç duket, ka qenë mamaja e saj Vera ajo që e ka surprizuar në këtë formë të bijën, duke i dërguar një foto të fëmijërisë dhe Rita nuk mund të mos ndihej krenare në gjithçka zbulon kjo foto.

Ne i urojme dite te bukura dhe plot miresi.