E ulur mbi të, Xhisiela Maloku tregon dhuratën super luksoze që mori për ditëlindje (Foto)

0
72

Prej kohësh Xhisiela Maloku është kthyer një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Ajo njihet si ish e dashura e djalit të deputetit të Fushë-Krujës, Rexhep Rrajës.

Çdo gjë që Xhisiela publikon në rrjetet sociale kthehet menjëherë në lajm.

Ditën e sotme, Maloku ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime.

Nuk kishin si të mungonin edhe dhuratat, ku më e veçanta është makina e bardhë tip “Mercedez Benz” me një buqetë trëndafilash të kuq sipër.

‘Dhurata e mija’, shkruan Xhisiela në foto, teksa vetë shfaqet se ulur mbi makinë.