E veshur në fustan me lule, Leonora ‘mahniti’ të gjithë me pamjen

Leonora Jakupi është njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Anipse viteve të fundit ka qenë më pak prezente në skenën muzikore shqiptare, artistja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar momente nga përditshmëria e saj, shkruan Gazeta Sinjali.

Së fundmi në një intervistë me Shpetim Deskun, Leonora Jakupi, ka treguar se do të bëhet nuse gjatë viti 2020, duke mos zbuluar se me kë do të martohet, si dhe detaje të tjera rreth dasmës.

Leonora Jakupi është këngëtarja shumë e njohur shqiptare.

Ajo ishte tejet aktive për një kohë shumë të gjatë në skenë dhe tani e gjejmë aktive vetëm në rrjete sociale.

Leonora ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustan me lule dhe pamja e saj i ‘mahniti’ të gjithë./ORAinfo/.