Elsa Lila reagon për herë të parë. Jep nje lajm te mir per publikun

0
1038

Këngëtarja shqiptare Elsa Lila është bërë e “gjallë” në rrjete sociale disa muaj pasi u arrestua nën akuzën qe iu be para disa muajsh.

Në muajin maj, daja i saj, avokati Saimir Visha theksoi se ajo kishte dalë nga burgu dhe se ndaj saj kishin rënë akuzat. “Janë pushuar të gjitha akuzat. E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para. Kam qenë me të.

Ndërkohë, së fundmi, këngëtarja është bërë pjesë e Instagramit.

Postimi i parë është bërë rreth një javë më parë, përmes të cilit shprehet se po punon për një këngë të re. Së fundmi, ajo ka realizuar dhe disa fotografi nga fotografi i mirënjohur, Fadil Berisha.