Embelsire pa vezë, pa gjalpë dhe në pesë minuta shumë ekonomike dhe plot shije

0
256

Nje embelsire shume e mire e lehte dhe plot shije.

Përbërësit: Një filxhan sheqer i lagur

një filxhan vaj

një majë kripë

një lugë çaji vanilje

gjalp

gjysme filxhani niseshte misri

nje njesi maja

dy gota miell i bardhe

siper mund ti hidhni reçeli ose pluhur i kokosit

Per me shume shikoni videon.