Eni Çobani tregon pish manin e mamasë së saj: Nuk isha kurrë…dhe keshille per cdo femer qe rrine ne shtepi.

Nje nga juristet me te famshme ne shqiperi me emisionin shihemi ne gjyq eshte ftuar sot ne Tv Klan ne emisinion e Rudines.

Ajo eshte shume e angazhuar me palestren dhe eshte shume aktive dhe e ka marr shume seriozisht.

Ne fakte keshtu duhet te jete per cdo femer te angazhoj veten me ushtrime fizike apo dhe ne palester per nje jete tjeter dhe ndryshe.

Juristja ka rrëfyer se këtë herë ndihet më e motivuar për ta vazhduar palestrën dhe për të mos hequr dorë. Kjo sepse i është zotuar së ëmës, e cila ka si pishman faktin që Eni nuk ishte kurrë si ajo.

Ajo thote se:”“E kam filluar dhe e kam lënë gjithmonë palestrën, me motivet nga më të ndryshmet, që ne gjejmë gjithmonë. Por nuk e di këtë herë e kam filluar me vullnet tjetër. Ndoshta sepse instruktori, profesor Mondi është një njeri i jashtëzakonshëm. Edhe nëse ti nuk shkon ai gjen formën dhe mënyrën dhe të thotë pse nuk vjen. Nuk është stresues, ti bësh ti aq sa të mundesh dhe jo me një lodhje ekstreme. Kjo ndoshta më ka bërë që unë ti afrohem kësaj gjëje. Por kam marrë edhe një zotim sepse vërtet këtë vit dua ta kënaq nënën time. Ky ka qenë një nga pishmanet e mamasë time tërë jetën, që unë nuk isha kurrë si ajo. Kam marrë zotim, që sivjet brenda mundësive të mia do ja plotësoj këtë. Sepse them mamaja dhe publiku e duan më shumë sesa unë këtë gjë. Kam vëretje herë pas here nga publiku për këtë”.

Video