Ermal Fejzullahu qenka me fat të madh/ Vjehrrën e paska goxha Zonjë fisnike: Shihni sa bukur duket…

0
1160

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës moderne dhe asaj popullore, Ermal Fejzullahu, është mjaftë aktive në Instagram.

Ariana nuk ndalet së prezantuari vetëveten, jetën e saj, stilin, por edhe detJe nga jeta private. Nëna e katër fëmijëve, ka ruajtur linjat ideale dhe po duket mjaftë bukur, madje stilin veçsa e ka kultivuar.

Ariana, është e pashme, e po kaq të pashme dhe zonjë e paska edhe të ëmën.