Fitoi llotarin 150.000 paund. Shikoni se si ju shkaterrua jeta e nenes 33 vjecare

85% perqind e njerezve qe luajn me lojra fati apo llotari jane te deshperuar nga kjo loje pasi nuk ke shanse te fitosh dhe gjithmon je i destinuar te humbesh.

Por per nje nene 33 vjecare nga Britania ndodhi ndryshe pasi ajo fitoj nje llotari me 150.000 paund. Por ne vend qe te gezohej jeta e saj filloi te shkaterrohej deri sa fillova te marre dhe ilace per depresionin.

Pasi fitova 150.000 paund mendova se te gjithe shumen duhet ta shpenzoj me mencuri por pasi fillova te perdoja lend narkotika leket qe fitova i shpenzova te gjitha brenda vitit dhe ne fund me vinte turp qe ti tregoja dhe miqve te mi.

Mire qe nuk kisha me nga leket qe fitova nga llotaria por fillova te luaj ne lojrat e fatit dhe kazino qe te fitoja serishte se mbase fati do te ndriste perseri por fatkeqesisht fillova te mbytesha ne borxhe.

Ndaj u futa ne nje program reabilitimi qe te hiqja dore nga lojrat e fatit dhe pas disa muajsh fillova jete nga e para duhe heq dore perfundimisht qe te behem milionere duke luajtur ne lojra apo llotari fati.

Kjo eshte keshilla ime si nene nese doni qe familja juaj te jete e qete dhe e lumtur largohuni nga llotarin apo lojrat e fatit pasi ato nuk ju bejn milioner por perkundrazi mund te varferojne dhe shkaterrojne familjen tuaj. Shiko.news