Flet per here te pare e moshuara që u rrah nga infermieret. Video

Te gjithe u tronditën pasditën e së mërkurës, kur në rrjetet sociale, qytetarja Kaltrinë Zeneli publikoi një video nga një azil pleqsh në Pejë. Vajzat e te moshuares shkuan dhe e moren nenen e tyre menjehere pas ngjarjes.

Ne videon me poshte shfaqet e moshuara me vajzat e saj teksa thote qe eshte mire

I urojme nenes dite me te mira pran familjes se saj. Dhe shpresojme qe te mos e cojne me ne azile pasi dihet qe ne azile nuk sillen mire me te moshuarit.