Flori e imiton ne Portokalli, por ja cfare shkruan Edi Rama për të.Mbase behet presidenti rradhes

Flor Binaj nje nga aktoret me te medhenj te humorit shqiptar nje nga djem e talentuar te portokallis dhe batutat e tij epike por jua e dini se cfare shkruan Edi Rama per Florin?

FLORJAN BINAJ është një djalë king, me botë të bukur, i talentuar dhe i edukuar, që mes plot talenteve të ekranit të vogël ka spikatur me sozinë time në shfaqjen më popullore e më kreative televizive sipas meje, Portokallia e rekordeve të frikshme të audiencës televizive!

Me sa duket Rama ka frike se mos ja merr pushtetin aktori si ngjarja e Ukraines ku nga aktor humori ne nje president novator ne Ukraine.

Mbase te gjithe duam nje shqiperi te re pa kete klas politike te korruptuar e pse jo Florin per president?Si mendoni a ja vlen Florian Binaj per presidentin e ardheshem ne vend?