Futbollisti i merr jeten nenes se tij pasi ajo u fut nga dera e pasme e shtepisë

Nje futbollist ka qelluar nenen e tij per vdekje pasi ajo po futej nga dera mbrapa shtepise dhe ai mendoj se ishin hajdutet.

25 vjecari Jaylen Johnson e qelloi me arme personin qe hyri ne shtepi pa trokitur, pa e ditur qe ajo ishte nena e tij.

Para disa muajsh shtepia e futbollistit ishte grabitur dhe 25 vjecari mbante nje arme per vetembrojtje.

Por fatkeqesisht ai ka menduar se kishin ardhur perseri grabitesit dhe nena e tij nderroj jete ne shtepi. Edhe pse ambulanca errdhi me shpejtesi nena 56 vjecare nuk arriti qe te jetoje. shiko.news