Genta Ismajli publikon për herë të parë foto nga binjakët. Sa te mire qe jane/foto

Me një foto në llogarinë e saj, Genta Ismajli ka njoftuar se dy binjakët e saj, të quajtur Ivy dhe Icon kanë ardhur në jetë.

Ja ku janë bebet tona, edhe më perfekte seç i kishim imagjinuar. Ivy dhe Icon”, ka shkruar këngëtarja ku shfaqet në një set profesional të realizuar me dy vogëlushët në krahë.

Kjo është hera e parë për Gentën dhe partnerin e saj që bëhen prindër, me dy binjakë.Zoti i ruajt dhe te rriten plote shendet.