‘Qëndroni të qetë dhe…’/ Pas ndarjes Donald-Beatrix, Bora Zemani bën thirrjen e çuditshme

Dje Beatrix Ramosaj ka konfirmuar ndarjen nga Donald Veshaj.

Donaldi ka qëndruar i heshtur dhe nuk ka bërë asnjë reagim

Weird Life Hacks That Work Great

Por një postim i Bora Zemanit, po duket e çuditshme.

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, ka publikuar një imazh në Instastory, ku përmes saj ka dhënë një mesazh me kuptim të madh.

“Qëndroni të qetë dhe shikoni Përputhen”, shkruante në pjatën që i është servuar.

Kjo mendohet të jetë thirrje për të gjithë fansat që janë të interesuar për të.

Lidhja e Donaldit dhe Trixës mori fund vetëm katër ditë pas përfundimit të Big Brother VIP./Lajmi.net/