Gili feston sot ditëlindjen po nuk do ta besoni sa vite mbush ajo!

0
105

Kjo sot per Gilin eshte nje dite e vecante. Kengetarja e njohur e muzikes shqiptare feston ditelindjen e saj.Gili sot mbush plot 53 vjece dhe si perkunder viteve qe kalojne ajo ka mbetur ne nje forme teper te mire.

Vlen per tu permendur se edhe pse vitet kalojne projektet e saj muzikore vazhdohen te degjohen ende.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here