Gruaja poston foto ne rrjetet social te gjithe tallen me vetullat e saj te bukura. Foto

0
887

Një grua me vetullat më të mëdha në Mbretërinë e Bashkuar u përball me komente të ashpra për pamjen e saj

Sammie u bë virale pasi ajo filloi të postonte video të saj në internet, por ishin vetullat e saj të mëdha që i bënë njerëzit të flisnin.

Por edhe pse i thane qe nuk mund te kishte nje mashkull ne krah ajo ka gjetur dashurinë, pavarësisht se komentuesit thonë se asnjë mashkull nuk do ta dëshironte kurrë.

Ajo së fundmi ka shpërndarë një video të të dashurit të saj të ri, Bailey Pike, në internet me një nga komentet që ka marrë, ku thuhej: “Nuk mund të kesh kurrë një të femer me ato vetulla”.

Sammie dhe i dashuri jane shume te lumtur bashk edhe pse ajo ka vetulla shume te medha.