Humb jeten ne moshe te re nga semundja e rend 37 vjecari

0
468

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Podujevës, ku një person është ndarë nga jeta në moshë të re.

Sipas njoftimit të familjarëve në rrjetet sociale, Gazmend Mulliqi, ka ndërruar jetë në moshën 37-vjeçare dhe i njëjti nuk raportohet se vuante nga ndonjë sëmundje.

37-vjeçarit i është dhënë sot lamtumira e fundit dhe trupi i tij do të prehet në varrezat e qytetit të Podujevës.