Humb jeten ne moshen 25 vjecare modelja e njohur. Para disa muajsh ishte bere nëne

0
276

Një modele e njohur në moshën 25-vjeçare ka humbur jeten

Ajo ishte nje nga talentet e Newcastle dhe shume e famshme ne rrjetet sociale.

Shkaku i vdekjes së saj është i pakonfirmuar, por shoqa e saj shtoi: “Rachel fatkeqësisht humbi betejën e saj me problemet e medha.

“Ne jemi të gjithë të pikëlluar me këtë lajm.

Ajo la pas D djalin e saj të vogël të bukur, të cilin e donte shume me gjithë zemër.

Në fillim të këtij muaji, Rachel e përshkroi vitin 2022 si “vitin më të vështirë të mundshëm” dhe tha se ajo “u përball me një trishtim te madh”.

Ajo shkroi: Viti 2022 ishte nje vit shume i veshtire per mua dhe plot ngjarje qe nuki kisha menduar me pare.