Humb jeten papritur mesuesi 47 vjecar.

0
129

Fatet janë të shkruara !I shkruar paska qenë dhe fati i kolegut tonë Rubin Gjylbegaj , që sot të ndahej parakohe prej nesh , prej nxënësve , prej familjarëve dhe miqve të tij.Kolegët dhe nxënësit do të ruajnë në kujtesën e tyre respektin për mësuesin e qetë , të matur dhe tolerant.Lamtumirë kolegu ynë !Qofsh i parajsës !😥😥