Humb jeten pasi vuante nga semundja e rend 31-vjecari

KOSOVE-Nje lajm i hidhur vjen nga Kosova ku mesohet se ka humbur jeten 31-vjeçari, Senad Shehu nga Prizreni.

I riu vuante nga semundja e rende prej kohesh dhe nuk mundi ta mposhte betejen me te.

Ky eshte nje lajm i hidhur per familjen dhe te afermit qe humben njeriun e tyre te dashur.

Lajmin e kanë konfirmuar familjarët per djalin e tyre 31 vjecar Senad Shehu. shiko.news