Hyri në Big Brother/ Aktorja shqiptare rrënqeth me fjalët: Kam hyrë në Big Brother për

0
125

Arjola Demiri, aktorja e njohur është bërë pjesë e Big Brother VIP. Arjola tha se çmimi i madh është arsyeja përse ka pranuar të bëhet pjesë e reality-show, ndërsa shton se gjithçka po e bën për fëmijët e saj.

Aktorja rrëfeu se do të marrë me vete fotografinë e gjyshes së ndjerë. Kërkesa e saj e vetme është që të ketë sa më shpesh komunikim me fëmijët.

Arjola Demiraj: Arsyeja e parë dhe e vetme që vendosa të jem pjesë e BBV janë vetëm fëmijët e mi sepse mendoj që meritojnë shumë. Çmimi i madh është arsyeja përse ndodhem këtu. Brenda BBV shpresoj të gjej emocione të forta. Një gjë q do marr me vete do të jetë fotografia e gjyshes time të ndjerë. Për Big Brother kam të vetmen kërkesë, që kur të futem brenda, edhe pse e di që do të jetë e pamundur, të kem komunikim sa më të shpeshtë me fëmijët e mi.