I la pa fjalë në Sanremo, italianët i bëjnë pritjen me te bukur Alketës.Video

Diten e sotme Alketa ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një video ku shihet pritja e mrekullueshme që i kanë bërë italianët në Sanremo.Ajo eshte shume e lumtur dhe te gjithe e pershendesin.

Eshte dicka e bukur kur njerezit te falenderojne dhe gezohen kyr te shikojne dhe emocionohen me ty.

Ja cfare kane thene ata:

“Bravo”, “Komplimente”, “Shumë e bukur”, “Urime”, dëgjohet të thonë italianët të cilët e përshëndesin dhe e fotografojnë vazhdimisht.

Urime Alekta na bere krenare qe jemi shqiptare.

View this post on Instagram

🇦🇱🇮🇹

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on