I mbani mend Sadnën dhe Alekun?! Çifti shtang fansat me të rejat

0
233

Nga serialet me te bukura ne televizionet shqiptare ishte seriali Bidai ku ne rolet kryesore ishte Sadna dhe Alek fituan zemrën e të gjithëve.

Ishte nje serial plot emocione dhe shume i bukur.

Por dyshja i ka munguar publikut pa mase, e për këtë arsye po iu japim një lajm të mirë: Alekun dhe Sadnën do i shohim sërish bashkë!Dhe ky eshte nje projekt shume i bukur.

Ata jane miq te mire dhe shkojne shume me njeri tjetrin dhe ata tani po bahskepunojne nje projekte te ri muzikor

Sara merret me muzikë dhe në videoklipin e ri përfshirë Angadin.

Kënga mban titullin “Tattowala” dhe pritet të publikohet së shpejti!

Dhe i urojme suksese ne te metejshme.