Iku për një jetë më të mirë, Mira Konçit i ndodh e papritura në SHBA: Më moren…

Familja Saraci eshte shperngull ne Amerike per nje jete tjter pasi atje eshte nje jete ndryshe dhe me mundesi te reja.

Por vajza e tyre ka postuar nje foto ne instagram dhe pas kaq vitesh rishfaqet kengetarja e dashur per publikun Mira Konci.


Por kengetares se njohur i ka ndodhur dicka e pa pelqyeshme sepse i eshte mbyllur profili i saj ne rrjetet sociale dhe tani ajo ka hapur nje profil te ri ku te gjithe miqte e saj mund ta gjeni ne kete profil te ri dhe ta ndiqni.

Ajo i mungon skenes shqiptare me zerin e saj te bukur por shpresojme qe ajo te rikthehet ne muziken e lehte shqiptare.

I urojme suksese te metejshme.