Sot ai është një nga këngëtarët më të dashur për ne, por a e dalloni dot vogëlushin në foto?

Nje nga kengetaret me te dashur e me te ndjekurper publikun shqiptar. Shikoni se si ka ndryshuar ai qysh nga femijeria.

Behet fjale per Shpat Kasapin nese ende nuk e keni dalluar.

Kengetarin e kapur nostalgjia dhe ka postuar kete foto te tijen qe kur ishte nje djalosh fare i vogel.

Ai e postuar kete foto ne profilin e tij ne rrjetin social dhe shkruan: “Kush e njeh këtë vogëlush?”
Edhe pse nuk eshte e lehte per tu dalluar, sepse njerezit rriten, ata qe e njohin mire e dalluan se behet fjalë për këngëtarin Shpat Kasapi.

Gjeja me e vecante qe vihet re eshte se këngëtari vazhdon të ketë po të njëjtën buzëqeshje si në fëmijëri dhe kjo gjë e ben te dallohet direkt.