Ilir Shaqiri: Unë kur isha 26 vjeç sa Donaldi, nuk kisha nevojë për Big Brother

Ilir Shaqiri ka folur sot ne “Open” per perballjet me Donald Veshajn ne Big Brother VIP duke thene se ishte i bindur qe do te ishin dyshja e fundit e finales.

Iliri tha se ne moshen e Donaldit, kishte perceptim tjeter per jeten dhe luftonte nga mengjesi ne darke per te qene dikushi dhe nuk kishte nevoje per Big Brother VIP.

Ilir Shaqiri: line e zgjodha rivalin tim dhe e kisha te qarte qe do te ishim dyshja e fundit ne finale. Donaldi zgjodhi nje karakter tjeter siq eshte karakteri i tij qe eshte ndryshe nga i imi por une 26 vjeg, krahasuar me Donaldin nuk kam qene me kete perceptim te jetes. Atehere luftoja nga mengjesi ne darke per te qene dikushi dhe ia arrita, nuk kisha nevoje per Big Brother. Donaldi brenda shtepise ka qene i kendshem, eshte perfshire ne debate por i perket publikut te vendose dhe e zgjodhi.