Ishte ne transmetim live ne radio. Humb jeten mengjesi e sotem DJ 55 vjecar

0
321

Homazhet kanë nisur për Tim Gough, prezantuesi i njohur që humbi jeten drejtpërdrejt në transmetim gjatë emisionit të tij të mëngjesit më herët sot.

Tim Gough, 55 vjeç, ishte një orë në transmetimin e tij kur muzika u ndal në gjysmë të rrugës së një kënge.

Një zëdhënës i radios tha: “Me zemrën e rënduar më duhet t’ju informoj se miku ynë i dashur dhe mikpritësi i mëngjesit Tim Gough ndërroi jetë këtë mëngjes teksa prezantonte programin e tij. Dashuria jonë shkon për familjen, djalin, motrën, vëllain dhe nënën e tij. Tim po bënte atë që donte”

Një fans shkroi: “Tim ishte një nga njerëzit më të sjellshëm që kam njohur. Një privilegj i vërtetë që e kam quajtur një mik të mirë për më shumë se njëzet vjet. Ngushellimet e mia per familjen shpejt.”

Një tjetër nderim në rrjetet sociale shkroi: “Ngushëllimet e mia më të thella për familjen dhe miqtë e Tim. Ka shumë kohë që kemi punuar së bashku, por unë do të mbaj gjithmonë të dashur shakatë tona të vazhdueshme. Jam shumë i trishtuar që dëgjoj të vdekjes së tij të papritur.”