Jetonte e vetme.58 vjecarja gjenet e pa jete ne shtepin e saj

0
2514

PEQIN- Nje grua eshte gjetur ne banesen e saj e pa jete. 58 vjecarja jetonte e vetme dhe ngjarja ka ndodhur ne fshatin Lolaj të Peqinit.

58 vjecarja eshte gjetur nga te afermit e saj pa shenja jete dhe me pas kane njoftuar policine.

Policia ka ardhur ne vendgjarje por 58 vjecarja kishte disa dite qe kishte nderruar jete.

Mesohet se vdekja e saj ka ndodhur nga shkaqe natyrale.