Jonida Maliqi shkon në finalen e Eurosong

0
53

Pritjes i ka ardhur fundi. Kënga përfaqësuese e Shqipërisë është kualifikuar në mesin e dhjetë vendeve për të konkuruar në finale e Eurovizion.Mbrëmjen e sotme Jonida Maliqi dhuroi një performancë elektrizuese në “Eurovision” . Këngëtarja shqiptare u vlerësua nga të gjithë për zërin e saj të fuqishëm dhe për emocionin që përcolli me këngën “Ktheju Tokës”. Performanca e rradhës do të jetë të shtunen në mbrëmje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here