Kanë 23 vite të martuar dhe katër fëmijë bashkë,apo shkon çifti i njohur drejt ndarjes?

0
364

Pas 23-vitesh së bashku, Victoria Beckham ka ngritur së fundmi dyshimet për një krizë martesore mes saj dhe David Beckham.

Tjetër ndarje, martesa e çiftit të famshëm në

Gjatë një video të postuar në rrjetet sociale, vihet re se 48-vjeçarja ka fshirë tatuazhin dedikuar bashkëshortit te saj.

Gjatë një video të postuar në “Instagram” nga këngëtarja teksa grimohet, vihet re se ajo ka fshirë tatuazhin me iniciale dedikuar bashkëshortit të saj David Beckham në dhjetëvjetorin e lidhjes së tyre.


Megjithatë, dyshja nuk kanë reaguar ende publikisht në lidhje me lajmin. Victoria dhe Beckham kanë 4 fëmijë.