Kaq e vogël por tepër e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë të bëjë stërmbesa e Enver Hoxhës

Rezarta Shkurta para disa vitesh ka qenë një zë i dëgjuar në muzikë por tashmë ju bën kaq vite qe është larguar nga kjo fushë pasi i është dedikuar krejt pasionit të saj për fotografinë me një studio fotografike.

Shkurta duke iu referuar rrjeteve sociale mund të thuhet se është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit momente me vogëlushen e saj Hera.

Mirëpo kësaj radhe Rezarta ka zbuluar talentin e të voglës që me sa duket e ka trashëguar pikërisht prej së ëmës.

Hera ka dalë duke pikturuar disa luledielli në telajot për fëmjë, dhe ish-këngëtarja duket e kënaqur me të bijën dhe ‘arritjet’ e saj, duke qenë mbështetje shumë e madhe për të.