‘Katunarja e zemrës’, Ajka ndihmon Besin për të punuar tokën

Bes Kallaku, aktori i njohur i humorit shpesh here poston vidjo ne profilin e tij ne rrjete sociale dhe tregon me shume krenari edhe momente me vogelushen Ajka.

Kemi pare shume here Ajken ne caste te ndryshme e tani duket se ajo po rritet dhe Besi e mban shume prane.

Mesa duket edhe nga vidjot apo fotot e Besit , Ajka e ka trasheguar nga i ati dashurine per token dhe fshatin.

Keshtu ne kete vidjo te fundit Besi shihet duke germuar token per te mbledh patatet e reja dhe Ajkla perkrah tij qe e ndihmon me duart e saj te vogla.

Perkrah vidjos Besi shkruan: “Katunarja e zemrës”, dhe vidjoja ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

View this post on Instagram

Katunarja zemres!!! ❤️. @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on