Kiara thyen çdo rekord me postimin e fundit në instagram

0
465

Kiara po kalon ditët më të bukura të jetës së saj pas propozimit që Luizi i bëri për martesë.

Ajo ka postuar një foto në instagram ku tregon unazën që ja bëri dhuratë Luizi. Ajo kushtonte 2500 euro.

Kiara ka shkruar:Zemra plot! Aq shume u gezova dje, sa harrova cdo dhimbje, lot, zhgenjim. 🥹 Faleminderit te gjitheve per dashurine dhe mbeshtetjen qe keni treguar gjate rihyrjes time ne shtepine e Big Brother. Cdo mesazh, koment, apo vote mbeshtetese e ka bere kete eksperience te paharrueshme dhe te vecante per mua!💘
Dashuria mbizoterofte ne zemrat tuaja!

Sinqerisht, realisht e juaja

Ne i urojme ditë të bukura ciftit më të bukur të showbizit