Kjo eshte bashkeshortja e Arditit Gjebreas, gruaja qe refuzon protagonizmin, do te habiteni kur te mesoni cfare pune ben

Anila Gjebrea eshte shume e mire e sjellshme, dashamirëse, e çiltër dhe plot pozitivitet, Anila është ndër të paktët njerëz që të mbushin me shpresë me besim dhe të bëjnë të mendosh se bota është e bukur.

Ajo eshte e lumtur me Arditin dhe kane dy femije bashke Joni dhe Ana.

Anila qendron pas kamerave dhe shmang deklaratat ne media dhe ruan jeten e saj private.

Ajo eshte krahu i djathte i Arditit dhe eshte gjithmon me ate prane tij pas kuintave.

Ne i urojme jete te lumtur se bashku me familjen e tyre te madhe.