Kjo vogëlushe sot është një prej femrave më të bukura shqiptare. E njihni dot?

0
2822

Kjo vajzë që shihni në foto eshte nje nga femrat me te bukura shqiptare

Bëhet fjalë për Almeda Abazin e cila feston martesës me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman.

Ish-Missi shqiptar dhe Tolga jane nje familje shume e bukur.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar.

Ish missi dhe aktori turk janë tashmë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe vajze.