Komshiu gjen femijën e porsalindur në shkallët e pallatit

0
220

TAILAND-Një studente shtatzënë lindi foshnjën e saj dhe braktis ne shtepin qe kishte me qera ne shkallet e pallatit.

19 vjeçarja me pas iku duke e len aty dhe nuk e priste qe lindja te ishte aq e shpejte..

Femija u gjet nga komshiu pasi femija po qante dhe me pas komshiu therret policine transmeton shiko.news

Femija u nis menjhere ne spital dhe mesohet se gjendja e tij eshte normale.

Me pas policia ka gjetur 19 vjecaren te tmerruar dhe ne panik transmeton shiko.news

Fëmija tashmë ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po monitorohet në Spital ndersa prinderit e 19 vjecares jane habitur qe femija e tyre ka qen shtatzen dhe ka lindur femije pasi ne e kemi cuar ne shkolle per te mesuar jo te bej femi u shprehet ata.

transmeton shiko.news