Kopje e babit te tij: Tolgahan realizon foton më të bukur me djalin e tij

Nje nga ciftet me te bukur dhe me te dashur Tolgahan dhe Almeda janë më të lumtur se kurrë që prej ditës kur u bënë prindër dhe kjo eshte nje nga ditet me te bukura ne jeten e tyre. Çifti poston gjithmon ne rrjetet sociale foto se bashke dhe me djalin dhe se bashku ku duken se ato po kalojne caste te bukura te tre.Ata kalojne shume kohe bashke dhe bejne shume fotografi

Ditën e sotme ka qenë Tolgahani ai që ka postuar një foto me Efehanin ku vogëlushi shfaqet duke ecur drejt kamerës dhe shikon ate. Që në këtë moshë Efehani duket se e pelqene shume kamerën dhe kur të rritet me siguri do e shohim aktori si babi ne rrugen e artit dhe plot filma te bukur.

Tolgahani e ka shoqëruar këtë shkrim me përshkrimin “Zogu kampion”.

Ku ata kalojne shume kohe se bashku duke lene cdo angazhim tjteter.