Krim i rend ne Tirane. Dhendri vret pjestaret e familjes se gruas.

Nuk ndalet krimi ne Shqiperi. Diten e sotme ka ndodhur nje ngjarje e rend ku mesohet se ish dhendri ka qelluar me arm pjestaret e familjes se nuses.

Pas te shtenave mesohet se dy persona kane humbur jenen ndersa dy te tjera jane plagosur.

Policia ka shkuar ne vendgjarje dhe pritet nje njoftim zyrtar.

Ngjarja ka ndodhur ne Paskuqan.