‘Kush është kjo dhëmbë kalbura?’, Ja si e quan Noizy moderatoren shqiptare

Reperi i njohur, Noizy, është kapur keq me moderatoren Dasara Karaiskaj me të cilën duket se nuk i ka marrëdhëniet aspak mirë prej kohësh.

Ai ka publikuar në Instastory foto të Dasarës duke qeshur dhe komenton dhëmbët e moderatores. “Kush është kjo dhëmbë kalbura. Repi në Shqipëri ka ardh në 2008-2009”, shkruan Noizy në postimin e fshirë më pas.


Postimi i Noizyt, i ruajtur nga iconstyle.al

Pak kohë më parë Dasara komentoi veprimin e Noizyt në një club në Tiranë ku hodhi një tufë me para.

“I turpshëm , injorant, prepotent, arrogant, fyes”, janë fjalët me të cilat Dasara e ka përshkruar reperin.