LAJM I FUNDIT/ Nuk kanë fund bëmat e Fifit, vendos të ndërpresë lojën, del nga Big Brother

0
21

Në këto momente Fifi ka dalë para banorëve dhe ka treguar se ka marrë vendimin përfundimtar për të lënë ne mes lojen e saj ne “Big Brother VIP”.“Kam nevojë të merrem me veten”- ka thene ajo.

Keshtu Fifi vendos të largohet nga shtëpia e “BBV”.

“Dua t’ju informoj se unë duhet të lë sot shtëpinë. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë dhe për këtë duhet të merrem pak me veten. Duhet të kujdesem për veten dhe nuk mund të vazhdoj më. Nuk po marr dot frymë këtu brenda”,- tha ajo.