Lajm që nuk e priste askush, fanella e re e Granit Xhakës mban emrin e fituesit te BBV

Donaldi është ndër banorët më të komentuar dhe të pëlqyer të “Big Brother VIP”. Mes shumë njerëzit, aktori ka marrë mbështetje të madhe sidomos nga figurat publike, si Mozzik, Blerim Destani, Stresi, Don Xhoni, etj. Së fundmi listës i është bashkuar edhe Granit Xhaka.

Futbollisti i njohur ka realizuar një video të veçantë në Instastory ku ka veshur një bluzë me emrin e Donaldit. “Donald, si fillim më li të flas.

Suksese në finale jemi me ty, forca!” -thotë ai teksa më pas shfaqen numrat ku mund të votojnë qytetarët. Tashmë countdown ka nisur dhe ethet e garës po ndihen edhe më shumë. Tifozeritë janë aktivizuar dhe të gjithë po presim me padurim finalen e madhe më 18 shkurt.

Big Brother VIP ka marrë përmasa shikushmërie të mëdha. Tashmë pothuajse secili përvec që e sheh atë edhe e ka krijuar të preferuarin e vet.

Edhe Blerim Destani ka një të preferuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

Aktori shqiptar ka postuar një fotografi të Donaldit në Instagram, duke bërë të ditur se ai është i preferuari i tij. ‘Bisha on fire’, ka shkruar Destani në Instagram.