Lajmi fundit ‘Pushtoi’ të gjithë rrjetet sociale/ A e mbani mend Arditin? Nuk e keni idenë çfarë ka bërë ai

Ndoshta te gjithe e mbani mend te riun nga Elbasani qe ftoi ne Emisionin ” Dua te te bej te lumtur” vajzen me emrin Loredana nga Korca dhe i propozoi asaj se e e kishte fiksim.

Arditi tregoi ne emision se si e kishte njohur Loredanen ne instagram dhe duke pare fotot e saj te bukura i kishte bere follow. Pasi dy te rinjte kishin komunikuar perreth dy muaj, djali e kishte propozuar e ajo e pati refuzuar menjehere. E pas disa ditesh atij i vjen nje mesazh qe Loredanen ta linte te qete sepse tashme instagramin e saj e kishte dikush tjeter.

Keshtu Arditi i shkruan programit “Dua të të bëj të lumtur” që t’i krijonte mundësinë për të takuar për herë të parë Loredonën drejtepersedrejti. Ai i thote Loredonës: “Unë të kam shkruar kohë më parë në Instagram, ku të shpreha ndjenjat e mia dhe tani dua që ne te dy të jemi bashkë”.

Por gjate bisedes ne studio Loredana e pohon lidhjen me dike tjeter e nuk deshironte te fliste me Arditin. Gjithsesi ai shton se nuk i beson asaj dhe e akuzoi se po genjente. E megjithate djali e pranon se u kishte shkruar edhe shume vajzave te tjera vec asaj.

Por a e dini cka ndodhur me te?
Kemi zbuluar se neser mbrema ne naten finale te emisionit Arditi kthehet ne puntaten speciale te atyreve qe kane arritur dicka fale emisionit. Pyetja eshte cfare te kete ndodhur me te, mos valle ka gjetur dashurine e jetes? Kete do ta zbulojme neser mbrema.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *