Lëkundjet e fundit, shikoni si reagojnë të ftuarit në “Opinion”

0
70

Lekundjet sizmike ne shqiperi po behen normal dhe ato cdo dite jane te pranishem tek shqiptaret me magnitude te ulet por sot magnituda ishte pak me e larte se e diteve te tjera ishte mbi 4 balle megjithese zogja Bozo thote qe termetet te tilla nuk jane fare problem por kjo varet nga godinat se sa rezistojne ato.

Një tërmet me magnitudë 4.9 e shkalles rihter dhe thellësi 7 km, me epiqendër 3 kilometër në veri të fshatit Bubq, u regjistrua pak minuta më parë.Ku studiot televizive filluan te lekundeshin.

Keshtu ka ndodhur dhe ne Tv Klan ku lëkundjet e forta kanë lekundur dhe studion e “Opinion”, lë.kundjet kanë trembur të ftuarit. Ja si reaguan ata.

Shikoni videon me poshte.