Mbas Markut kap Gjonin, mbas Gjonit kap Nduen, mbas..”/ Rudina i kthehet komentuesit me koment qe se priste

Aktorja Rudina Dembacaj nuk e ka problem të shprehë hapur dashurinë për ish-deputetin Mark Frroku.

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj, ka publikuar një fotografi në rrjetet e saj sociale ku shkruan: “Kur ma ven doren mbi dore“.

Mirepo në postimin e Rudinës sic eshte edhe zakoni nuk kanë munguar komentet, te cilat ajo i merr me sportivitet dhe ndodh edhe qe i kthen pergjigjet tipike te sajat.

Nder komentuesit e ketij postimi nuk kane munguar edh “kunjat”.
“Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë me Gjonin kap Nduen, mbas Ndues kap Palin, mbas Palit kap Lleshin, mbas Lleshit kap Gjinin dhe Shpalin,”– i ka shkruar njeri prej komentuesve.

Dhe moderatorja i ka shkruar kete përgjigje:

“Uaaa faleminderit, si do ia bëja pa këto sugjerime.”