‘Mbretëresha ime je… të dua shumë’, ky ishte mesazhi i fundit i Kobi Brajan për gruan dhe vajzat e tij

0
71

Ai njihet si nje nga legjendat me te medha te basketbollit por kjo eshte jeta ne kesaj bote ku ne te gjithe jemi udhetare.

Kobi Brajan ishte një person shumë i përkushtuar ndaj familjes se tij gje e cila shihet edhe nga postimet e tij në rrjete sociale ku fotot më të shumta i ka me vajzat duke iu shprehur atyre dashurinë e madhe.

Ai kalonte shume kohe me familjen e tij dhe bashke me bashkeshorten dhe kater vajzat jetonin shume te lumtur.

Disa javë përpara ngjarjes Kobi kishte bërë një postim me një dedikim shume emocionues për bashkëshorten e tij.

Ai shkruante: “Si sot 20 vite më parë njoha shoqen time më të ngushtë, mbretëreshën time Vanesën. Vendosa që sot ta çoja në Disneyland për të festuar bashkë me 4 princeshat tona te bukura. Të dua përgjithmonë”.

Ky ishte një nga mesazhet më të bukura të fundit që la për familjen e tij.