Më e bukur se kurrë Xhoana Nano feston 50 vjetorin. Duket si një 20 vjecare. Foto

Pas jetes se tyre ne Vjene te Austris Xhona Nano eshte rikthyer ne Shqiperi per te festuar 50 vjetorin e lindjes.

Ajo eshte nje nga ikonat e bukuris Shqiptare edhe pse ne moshen 50 vjec ajo eshte ende e bukur.

Ka qenë artistja e njohur shqiptare e make up-it, Lili Ismaili që ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” një foto të zonjës Nano ku e uron për ditën e saj të lindjes.

“Happy birthday. Koha ka ndaluar për ty”, shkruan ajo në krah të fotos, dhe vërtet, kjo është e para gjë që i shkon ndërmend çdokujt kur shikon këtë foto: Vitet duket sikur nuk kanë asnjë efekt mbi të!