Xhensila serishte shtatzene. Zbulohet gjinia e bebit

0
1829

Nje lajm i bukur vjen nga cifti Xhensila dhe Bes Kallaku ku mesohet se Xhensila eshte serisht shtatzen dhe eshte ne pritje te nje femije.

Diten e sotme eshte zbuluar dhe gjinia e femijes i cili eshte nje djale.

Gjate ketyre muajve Xhensila e ka ruajtur te fshehte shtazenin e saj.

Cifti ka nje vajze dhe tani presin nje djale.

Ne i urojme shtazeni te mbare dhe lindje te lehte dhe dite te bukura per familjen Kallaku.