Me foton nga dita e martesës, Eni Çobani bën dedikimin e veçantë: Është fat, jo zgjedhje

uristja shumë e dashur për publikun, Eni Çobani, është mjaft altive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo po shijon pushimet dhe po poston vazhdimisht foto të shoqëruara nga thënie të bukura shkruar nga ajo.

Këtë të hënë një foto e vyer e së shkuarës ka zënë vend në Instastoryn e juristes. Eni ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi të prindërve në ditën e martesës. Mbishkrimi me të cilin ajo ka shoqëruar foton, është ai lloj mbishkrimi i ëmbël që shkruhet kur njeriu ua di mirë vlerën prindërve dhe ndihet krenar për to. “Dy të bukurit e mi. Këtu fillon dhe ajo çfarë je kur ke paraardhës të tillë. Ky është fat jo zgjedhje.”

Eni tregon që ndihet me fat për prindërit e saj dhe që iu është atyre falenderuese për gjithçka që është sot. Nga fotoja po ashtu bie në sy që tiparet e Enit janë një miksim i të dyve.