Zbulohet e vërteta e përplasjes me turistët spanjollë dhe pronarit të lokalit në Porto Palermo…

0
22

Plas gallata ne rrjet, Olsi Bylyku imiton MihalinShikoni videon dhe shpernajeni me miqte tuaj spanjoll. Kjo eshte Shqipëria, këto jane shqiptarët..