Më të dashuruar se kurrë,te dy Rudina dhe Marku nisin pushimet, ja ku po i kalojnë (Foto)

0
158

Pas nje divorci Aktorja Rudina Dembacaj nisin jeten e re me ish-deputeti Mark Frroku dhe ata po shijojnë historinë e tyre te re te dashurise.

Ato duken shume te lumtur se bashku dhe shikohet buzeqeshjet dhe castet e bukura qe po kalojne.

Së fundmi, ata duket se kanë udhëtuar për disa ditë pushime qe te marre veten nga ditet e punes.Ky vit filloi ndryshe per ta dhe eshte nje vit ndryshe nga vitet e tjera ku te dy kane partnere te ri dhe nje jete te re.

Rudina ka postuar nje fotografi në Instagram ku duken të buzëqeshur e të përqafuar me ish deputetin Mark Froku..

Moderatorja dhe aktorja e njohur ka vendosur që ti bllokojë komentet për të shmangur reagimet negative të ndjekësve.Pasi fotot e fundit kane pasur shume reagime negative ku te gjithe hedhin nga nje thumb per ta ngacmuar ate.

Ndaj ne i urojme pushime te mbara dhe dite te lumtura.