“Me temperaturë 40, e ndamë mendjen se ne kishim koronavirus tha Rudina dhe Marku rrëfejnë momentet e veshtira qe kaluan

Rudina Dembacaj nje nga personazhet me te perfolur dhe me te dashur per publikun tregon diten e sotme historine e tyre me koronavirusin pasi Mark Frroku disa ditë më parë ai kishte takuar pacientin “zero” me koronavirus në Shqipëri dhe pas kësaj bashkëshorti i saj kishte kaluar në një temperaturë 40.2.

Ndersa une kam qenë me temperaturë me 39.

Ne telefonuam 127 dhe na thanë se do vijën të na bëjnë tamponin. Pimë vetëm paracetamol asgje tjeter.

Kur morem 127 personi bënte edhe si investiguese. Unë me zi po merrja frymë ajo më thoshte do dënohesh.Plus kishim hallin e femijeve por ata jane shume mire.

Po Marku ishte me dhimbje koke dhe nuk ndihej mire.Problemi ishte se Marku e ka takuar në një ceremoni mortore personin 0. I ka dhënë dorën.

Ndaj dhe u trembem por tani jemi mire per me shume ndiqni video.